Tomasz Ożóg, zastępca burmistrza miasta i gminy Skawina otrzymał tytuł Dobrego Gospodarza w roku 2022, za budowę ciągów pieszo-rowerowych z betonu na terenie gminy Skawina. Ogółem na terenie gminy powstało 13 km ciągów pieszo-rowerowych z betonu wałowanego.
