Magdalena Majewska

 
Image

Magdalena Majewska, burmistrz miasta i gminy Kępice otrzymała tytuł Dobrego Gospodarza w roku 2025. – Na terenie gminy Kępice znajduje się ok. 15,5 km dróg o nawierzchni betonowej. W tej technologii wykonujemy dojazdy do posesji i mniej uczęszczane drogi. Drogi betonowe powstają zarówno na osiedlach z zabudową wielorodzinną jak i w miejscach planowanej zabudowy jednorodzinnej. Gmina dba o budowę odwodnienia dróg oraz oświetlenia, by mieszkańcy czuli się bezpiecznie. Jako samorząd opieramy swoje działania inwestycyjne głównie na środkach zewnętrznych, dzięki którym przy niewielkim wkładzie własnym, możemy realizować wielomilionowe projekty.

 
Image
Image
Image
Image