Igor Bandrowicz, burmistrz miasta i gminy Prusic tytuł Dobrego Gospodarza otrzymał w roku 2024, „za budowę dróg z betonu wałowanego na terenie gminy”. Na terenie gminy w 2021 r. zbudowano dwie drogi o nawierzchni z betonu wałowanego: 1 km w miejscowości Krościna Wielka (droga wiejska o szerokości 3,5 metra) oraz ok. 750 m w miejscowości Wszemirów (droga na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej o szerokości 6 m)
