6. Władysław Sadowski, wójt gminy Kamienica otrzymał tytuł Dobrego Gospodarza w roku 2024, za budowę dróg betonowych na terenie gminy Kamienica (woj. małopolskie). Gmina Kamienica w województwie małopolskim pierwszą drogę betonową wykonała w 2001 roku. Na tych trudnych, górskich terenach gminnych, tylko w latach 2017 – 2023 powstało ok. 5 km dróg betonowych.
